ODBOROVÝ ZVÄZ PRACOVNÍKOV OBCHODU A CESTOVNÉHO RUCHU

Rekreácie

REKREAČNÉ ZARIADENIE ODBOROVÉHO ZVÄZU PRACOVNÍKOV OBCHODU A CESTOVNÉHO RUCHU

VO VYŠNÝCH RUŽBACHOCH

Rekreačné zariadenie OZPOCR sa nachádza v kúpeľnom mestečku Vyšné Ružbachy.

Poloha: Vyšné Ružbachy sa rozprestierajú vo výške 640m pod úpätím pohoria Spišská Magura. Vstup do doliny je z východu, odbočkou z Nižných Ružbách, ktoré ležia medzi Spišskou Belou a Starou Ľubovňou.

Popis zariadenia: Rekreačné zariadenie tvorí hlavná budova a tri samostatne stojace prístavby. K dispozícii je 9 izieb s kapacitou 21 lôžok + 2 prístelky. V hlavnej budove sú 3 izby, kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa a spoločenská miestnosť s televízorom. V každej prístavbe sú 2 izby, kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa, rádio, televízor. Jedna prístavba má zasadaciu miestnosť. Vo všetkých priestoroch je ústredné kúrenie. Posteľná bielizeň je k dispozícii, uteráky je nutné si priniesť. Parkovanie je možné priamo v areáli zariadenia.
Vo dvore je možnosť opekania a grilovania v krbe.

Rekreačné zariadenie Odborového zväzu pracovníkov obchodu a cestovného ruchu je obsadzované okrem vlastných členov aj nečlenmi odborového zväzu.

Cena od 1. 1. 2023:

  • členovia OZO a ich rodinní príslušníci  9 € osoba / noc
  • nečlenovia OZO a ich rodinní príslušníci  13 € osoba / noc 

V cene nie je zahrnuté stravovanie a kúpeľný poplatok, ktorý sa platí priamo v zariadení v zmysle VZN obce Vyšné Ružbachy na osobu a deň.

Ponuka aktivít počas pobytu: Ambulantná kúpeľná liečba v kúpeľoch pre samoplatcov s možnosťou využitia liečivých prameňov na choroby onkologické, dýchacích ciest, pohybového aparátu a choroby z povolania.

Športové vyžitie v krytom plaveckom bazéne s termálnou vodou, v letných mesiacoch kúpanie v otvorenom kúpalisku tiež s termálnou vodou. Turistické výlety v okolí Vyšných Ružbách, do Slovenského raja, Vysokých Tatier, Červeného kláštora – plte na Dunajci. V zime je možné využiť 6 lyžiarskych vlekov na svahoch s rôznym stupňom prevýšenia a náročnosti, s umelým zasnežovaním a nočným lyžovaním.

Možnosť nakupovania na poľských trhoch – Nowy Targ a Nowy Sacz vzdialených cca 50-60 km od Vyšných Ružbách.

Kontakt: Odborový zväz pracovníkov obchodu a cestovného ruchu, Bajkalská 29/A,B, 821 01 Bratislava 2. tel. +421 908 376 605  p. Róthová (email : rothova@ozpocr.sk)

foto-ruzbachy-014 foto-ruzbachy-042-2 foto-ruzbachy-041 foto-ruzbachy-038-2033017 foto-4 026 019

r4r2r5