ODBOROVÝ ZVÄZ PRACOVNÍKOV OBCHODU A CESTOVNÉHO RUCHU

Rekreácie

REKREAČNÉ ZARIADENIE ODBOROVÉHO ZVÄZU PRACOVNÍKOV OBCHODU A CESTOVNÉHO RUCHU

VO VYŠNÝCH RUŽBACHOCH

Rekreačné zariadenie OZPOCR sa nachádza v kúpeľnom mestečku Vyšné Ružbachy.

Poloha: Vyšné Ružbachy sa rozprestierajú vo výške 640m pod úpätím pohoria Spišská Magura. Vstup do doliny je z východu, odbočkou z Nižných Ružbách, ktoré ležia medzi Spišskou Belou a Starou Ľubovňou.

Popis zariadenia: Rekreačné zariadenie tvorí hlavná budova a tri samostatne stojace prístavby. K dispozícii je 9 izieb s kapacitou 21 lôžok + 2 prístelky. V hlavnej budove sú 3 izby, kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa a spoločenská miestnosť s televízorom. V každej prístavbe sú 2 izby, kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa, rádio, televízor. Jedna prístavba má zasadaciu miestnosť. Vo všetkých priestoroch je ústredné kúrenie. Posteľná bielizeň je k dispozícii, uteráky je nutné si priniesť. Parkovanie je možné priamo v areáli zariadenia.
Vo dvore je možnosť opekania a grilovania v krbe.

Cena: Rekreačné zariadenie Odborového zväzu pracovníkov obchodu a cestovného ruchu je obsadzované okrem vlastných členov aj nečlenmi odborového zväzu.

  • Pri dĺžke pobytu 1-3 noci   10,- € na osobu a noc pre členov aj nečlenov OZO.
  • Pri dĺžke pobytu 4 a viac nocí   7,- € na osobu a noc pre člena OZO a jeho rodinného príslušníka  a  10,- € na osobu a noc pre nečlena OZO.  

V cene nie je zahrnuté stravovanie a kúpeľný poplatok, ktorý sa platí priamo v zariadení v zmysle VZN obce Vyšné Ružbachy na osobu a deň.

Ponuka aktivít počas pobytu: Ambulantná kúpeľná liečba v kúpeľoch pre samoplatcov s možnosťou využitia liečivých prameňov na choroby onkologické, dýchacích ciest, pohybového aparátu a choroby z povolania.

Športové vyžitie v krytom plaveckom bazéne s termálnou vodou, v letných mesiacoch kúpanie v otvorenom kúpalisku tiež s termálnou vodou. Turistické výlety v okolí Vyšných Ružbách, do Slovenského raja, Vysokých Tatier, Červeného kláštora – plte na Dunajci. V zime je možné využiť 6 lyžiarskych vlekov na svahoch s rôznym stupňom prevýšenia a náročnosti, s umelým zasnežovaním a nočným lyžovaním.

Možnosť nakupovania na poľských trhoch – Nowy Targ a Nowy Sacz vzdialených cca 50-60 km od Vyšných Ružbách.

Kontakt: Odborový zväz pracovníkov obchodu a cestovného ruchu, Vajnorská 1, 815 70 Bratislava. tel. 0908 376 605  p. Róthová (email : rothova@ozpocr.sk)

foto-ruzbachy-030-2 foto-ruzbachy-027-2 foto-ruzbachy-014 foto-ruzbachy-042-2 foto-ruzbachy-041 foto-ruzbachy-038-2033017 foto-4 026 019

r3r4r2r1r5